Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Сеньківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04363610) був реорганізований і увійшов до складу Бориспільської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Сеньківка
Бориспільський район, Київська область

Освіта та культура

До Міжнародного Дня рідної мови у Сеньківській школі відбувся мистецький захід за участю народного аматорського хорового колективу «Барви України» відділу освіти Бориспільської РДА (керівники — Жанна і Юрій Бурчаки), а також вчителів та старшокласників.

Організатор і учасник заходу, вчителька української мови та літератури Наталія Левчук майстерно поєднала репертуар хору «Барви України» зі шкільною програмою. Тому творчий вечір мав не тільки патріотичне виховання, прищеплює любов дітей до рідної мови, а й ознайомив з цікавими фактами з біографії відомих письменників, показав їхню творчу спадщину, продемонстрував мелодійну українську мову, яку вони передали нам як скарб. 

На творчому вечорі звучали розповіді про Дмитра Павличка, Василя Симоненка, Богдана Лепкого, Андрія Малишка, лунавживий голос поетів-борців за ріднумову.

Народний колектив виконує лише українські пісні. У їхньому репертуарі є чимало музичних творів на слова Тараса Шевченка, а також пісень-посвят Кобзареві. Тож червоною ниткою Свята рідної мови було Слово Великого Тараса — будителя національної свідомості, українського пророка, 200-річчя якого ми незабаром будемо відзначати.

Твори Шевченка, які стали вже народними піснями, звучали у виконанні «Барв України» урочисто і натхненно, серед них — «Реве та стогне Дніпр широкий», «За байраком байрак»… Зачепили найтонші струни душі Симоненкові «Лебеді материнства», Павличкові «Два кольори», Лепкого «Чуєш, брате мій...»

«Дорогі друзі, від нас з вами залежить те, якою завтра буде наша Україна, якою буде наша мова, — підсумувала педагог Наталія Левчук. — Тому можемо вивчати безліч мов світу, але свою мову повинні знати досконало. Ми її повинні вивчати щодня, щогодини для того, щоб завтра звучала наша мова солов’їно, щоб завтра була багатою і щасливою наша рідна земля.»


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua