Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Сеньківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04363610) був реорганізований і увійшов до складу Бориспільської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Сеньківка
Бориспільський район, Київська область

План соціального, економічного та культурного розвитку Сеньківської сільської ради

 

СЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОРИСПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Сеньківської сільської ради на 2016-2017 роки

З метою визначення цілей та завдань соціально-економічної та культурної політики Сеньківської сільської ради на 2016-2017 роки, поліпшення   благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах комунальної та інших форм власності, поповнення дохідної частини бюджету, з метою формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення сел Сеньківської сільської ради, відповідно до вимог законів України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", "Про місцеве самоврядування в Україні",  Державної стратегії регіонального розвитку на період  2012 року, Сеньківська сільська рада вирішила:

1. Затвердити Програму соціально-економічного розвитку Сеньківської сільської ради на 2016-2017 роки, згідно з додатком.

2. Виконкому, комітетам Сеньківської сільської ради забезпечити неухильне виконання цієї програми у вказані терміни.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сеньківської сільської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення.
 


 

 

 

 

Сільський голова                                            Ляшенко Ю.А.

с.Сеньківка

22.02.2016р.

№ -ІV-VІІ

 

 

 

 

 

 

Програма соціально-економічного розвитку

Сеньківської сільської ради

на 2016-2017 рік

1. Вступ.

1.1. Пріоритетні цілі та завдання діяльності сільської ради на 2016-2017 рік

Програма соціально-економічного розвитку населених пунктів Сеньківської сільської ради (села Андріївка, Велика Стариця, Григорівка, Горобіївка, Перегуди, Сеньківка) на 2016-2017 р. (далі - Програма) розроблена відповідно до вимог законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеве самоврядування в Україні».

У Програмі визначено цілі та завдання соціально-економічної та культурної політики сільської ради на 2016-2017 роки, спрямовані на розвиток сел – роботи з  благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах комунальної та інших форм власності, поповнення дохідної частини бюджету, з метою формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення сел Сеньківської сільської ради.

Заходи Програми фінансуються за рахунок коштів бюджету сільської ради, субвенцій з державного бюджету, коштів підприємств та інвесторів.

У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни і доповнення до Програми затверджуються сесією Сеньківської сільської ради за поданням сільського голови або відповідних постійних депутатських комісій.

Звітування про виконання Програми здійснюється за підсумками півріччя та року.

Стратегічною метою сільської ради є виконання наступних робіт:                 

- проведення робіт по встановленню вуличного освітлення населених пунктів сільради;

- поступовий капітальний ремонт доріг згідно розроблених проектів;

- розробка та виготовлення містобудівної, землевпорядної документації (генеральних планів, планів зонування, технічної документації із землеустрою щодо проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів);

- організація централізованого вивозу побутових відходів за допомогою створення власного житлово-комунального підприємства;

- відновлення дії каналізаційної системи в селі Сеньківка;

- створення торгово-побутового центру на вулиці Леніна в селі Сеньківка, організація роботи торгового ринку, павільонів, існуючої комунальної лазні, громадської вбиральні тощо.

- завершення  ремонту будинку культури села Сеньківка та капітальний ремонт сільських клубів, проведення капітального ремонту Сеньківської медамбулаторії;

- побудова каплички в селі Горобіївка;

- розширення меж населених пунктів;

- будівництво дитячих майданчиків;

- благоустрій кладовищ та памятних міст поховання.

Загальний очікуваний ефект від реалізації програмних цілей – підвищення рівня благоустрою населених пунктів Сеньківської сільської ради, розвиток духовно-культурних та спортивних закладів,  підвищення рівня надання послуг медичними закладами Сеньківської сільської ради.

2. Соціальна сфера

2.1. Демографічна ситуація

Демографічна ситуація, що склалась в селах, характеризується сталою кількістю населення впродовж останніх 5-ти років. На фоні загальнодержавного та районного зменшення кількості жителів, в населених пунктах. Відносно поруч обласний та районний центри - це робить села привабливими для постійного проживання.

Як і загалом в Україні, в селах Сеньківської сільради смертність перевищує народжуваність, так в 2015 році народилось 18 дітей, померло 59 осіб.

Станом на 01 грудня 2015 року в населених пунктів Сеньківської сільської ради зареєстровано близько 2934 особи, але фактично в селах проживає більше.

Більшість факторів, які впливають на демографічну ситуацію в селі, формуються на загальнодержавному рівні і залежать від фінансово-економічного стану та добробуту населення. Подолання фінансової кризи та поліпшення економічного стану населення, що в свою чергу призведе до досягнення сталого демографічного розвитку, нормалізації і відтворення населення, є тривалим і складним процесом.

2.2. Підтримка сім’ї, дітей та молоді

У ході економічного  та соціального реформування з’явився ряд несприятливих факторів, які негативно впливають на стан сімей. Передусім це стосується демографічної ситуації, репродуктивного здоров’я, економічного стану сімей, сімейного безробіття, виховання дітей у сім`ї та їх навчання. Потребують розв’язання проблеми професійної підготовки, продуктивної зайнятості, охорони здоров’я, соціального забезпечення.

Останніми роками спостерігається нестабільність рівня життя більшості сімей сел.

Потрібно відмітити статистику по селам:

-      багатодітні сім'ї  – 11;

-      діти-інваліди – 4;

-      діти, позбавлені батьківського піклування – 11;

-      неблагополучні сім’ї, що знаходяться на обліку – 1;

-      діти, що перебувають на обліку в службі у  справах неповнолітніх – 1;

-     малозабезпесені сім’ї – 1;

-     діти, які перебувають в складних життєвих обставинах – 58.

 

Основні завдання та заходи на 2016-2017 рік:

Зі свого боку, в межах своїх повноважень та можливостей, сільська рада основними цілями та завданнями щодо демографічної політики в селі ставить перед собою такі завдання:

Подолання негативних тенденцій відтворення населення;

Допомога малозабезпеченим та кризовим сім'ям.

 

2.3. Зайнятість населення та ринок праці.

На території сільської ради розташовано 14 підприємств, установ та організацій.

У 2013-2015 році внаслідок фінансово-економічної кризи на багатьох підприємствах країни було ліквідовано частину робочих місць та звільнено частину робітників. Більшість підприємств для самозбереження були вимушені застосувати адміністративні відпустки без збереження заробітної плати та використовувати скорочений робочий режим.

Внаслідок закриття ферми та скорочення працівників на приватному підприємстві ПрАТ «Племінний завод «Агро-Регіон»» в селі Сеньківка залишились без роботи більше 100 чоловік.

Для підвищення зайнятості населення необхідне створення нових екологічно чистих підприємств на території сільради. Одним із таких є  запроектований теплично-оранжерейний комплекс фірми «Санрайс-Юг», на якому планується працевлаштувати біля 100 чоловік.

Основні завдання та заходи на 2016-2017 рік:

сприяння зайнятості населення, зниження рівня безробіття;

сприяння розвитку підприємництва;

всебічна підтримка, в силу своїх можливостей, створення теплично-оранжерейного комплексу «Санрайс-Юг».

проведення переговорів з новими власниками недіючих ферм в селі Сеньківка, Перегуди та автогаража з майстернею з приводу створення екологічно чистих підприємств на базі існуючої інфраструктури ферм та авто гаража з майстернею.

 

3. Гуманітарна сфера

3.1. Охорона здоров’я

У селах функціонує 1 медична амбулаторія (в селі Сеньківка) та фельдшерські акушерські пункти (ФАПи) село Велика Стариця, Горобіївка та Перегуди. Медичні заклади знаходяться на утриманні районного бюджету.

В Сеньківській амбулаторії загалом працює 12 чоловік.

Великою проблемою амбулаторії є нагальна потреба проведення капітального ремонту приміщення амбулаторії – покрівля, підлога, внутрішній ремонт стін, внутрішньої електромережі. В 2009 році було придбано нову машину швидкої допомоги, постійно існує проблема з нестачею пального.

Серед захворювань найбільш поширені серцево-судинної, дихальної системи та різноманітні травми.

Лікарні надана благодійна допомога - придбано столи,  комп’ютер, ксерокс.

 

 

 

Основні завдання та заходи на 2016-2017 рік:

здійснювати допомогу на нагальні потреби амбулаторії та ФАПів за рахунок меценатів;

проведення капітального ремонту Сеньківської медамбулаторії шляхом  субвенції міжбюджетного трансферту через районний бюджет (приблизна вартість 140000 грн);

поновити роботу ФАПу в селі Велика Стариця.

 

3.2. Освіта

В Сеньківській сільській раді функціонує одна загальноосвітня школа (ЗОШ 1-3 ступенів – село Сеньківка) та один дитячий садочок – «Малятко (село Сеньківка). Школа та дитячий садочок знаходиться на утриманні Бориспільської районної ради. За допомогою сільської ради та меценатів у дитячому садочку зроблений капітальний ремонт, придбані нові меблі. В школі частково  проведено заміну старих дерев’яних вікон на нові металопластикові енергозберігаючі, зроблений ремонт фасаду і опор, утеплена частина другого поверху.

Основні завдання та заходи на 2016-2017 рік:

здійснювати допомогу на нагальні потреби школи та дитячого садочку за рахунок меценатів;

встановити металопластикові вікна на другому поверсі школи та відновити роботу туалету в приміщенні школи за рахунок меценатів та шляхом  субвенції міжбюджетного трансферту через районний бюджет.

3.3. Культура та духовність

На території Сеньківської сільської ради розміщені наступні заклади культури та духовності:

1. Свято-Харлампієвська церква Московського патріархату (село Сеньківка, вул. Ватутіна);

2. Свято-Михайлівська Московського патріархату (село Велика Стариця, вул. Стасюка);

3. Будинок культури (село Сеньківка, вул. Леніна);

4. Сільські клуби (села Андріївка, Горобіївка, Григорівка, Перегуди);

5. Бібліотеки (села Велика Стариця, Сеньківка, Перегуди, Горобіївка).

 

При будинку культури в селі Сеньківка працює хоровий колектив «Дніпровські хвилі» та козацький гурт «Отаман». У Великій Стариці силами громади створений новий народний колектив «Старичанка».

За останні роки зроблений капітальний ремонт приміщення та покриття даху будинку культури села Сеньківка. 

Основні завдання та заходи на 2016-2017 рік:

зробити поточні ремонти будинку культури в селі Сеньківка (зовнішні стіни) та клубів села Перегуди та Горобіївка за допомогою коштів меценатів;

побудувати капличку в селі Перегуди;

здійснювати допомогу на нагальні потреби закладів культури та духовності за рахунок спонсорів та шляхом  субвенції міжбюджетного трансферту через районний бюджет.

3.4. Фізична культура і спорт

В 2015 році  футбольна команда Сеньківської сільської ради зайняла щосте місце в чемпіонаті Бориспільського району (перша ліга). Непоганих результатів у першості району здобули і волейбольні команди Сеньківської сільської ради.

Основні завдання та заходи на 2016-2017 рік:

підтримка розвитку фізичної культури та спорту на селах за допомогою спонсорів;

приведення в належний стан стадіону та спортмайданчика школи в селі Сеньківка та стадіону в селі Андріївка силами громади;

поновлення спортивної форми футбольної команди за рахунок меценатів.

4. Економічна сфера

4.1. Фінанси та бюджет

Цілями діяльності сільської ради є підвищення ефективності фінансово-бюджетної політики, забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи в умовах фінансово-економічної кризи шляхом зміцнення та збільшення дохідної частини бюджету, підвищення ефективності, оптимізації раціонального використання бюджетних коштів.

Фінансово-бюджетна політика - це основний інструмент регулювання та стимулювання економічних і соціальних процесів в селі, що реалізується за рахунок бюджетних ресурсів, власних коштів підприємств, установ та організацій, коштів позабюджетних фондів та коштів інвесторів.

Основними по наповненню сільського бюджету є доходи від податку з доходу фізичних осіб та плата за землю (оренда, податок).

Якщо на оплату податку з доходу фізичних осіб сільська рада фактично вплинути не має можливості, то на плату за землю, що є найбільшою складовою дохідної частини сільского бюджету, сільська рада має безпосередній вплив.

У 2015 року на замовлення сільскої ради підприємство «Інститут землеустрою та земельно-правових відносин» розпочало виготовлення нової нормативної грошової оцінки землі в межах села, згідно нової нормативно-грошової оцінки вартість оренди та земельного податку на землю збільшиться, в залежності від місця розташування земельної ділянки.

З орендарями, що за межами села, в цьому напрямку повинна попрацювати Бориспільська РДА, так як розпорядником землі там є саме вони, а от орендна плата за цю землю вноситься саме до сільського бюджету Сеньківської сільської ради. 

На рахунках сільської ради знаходяться кошти у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, їх можна використати виключно на інвентаризацію та розмежування земель державної та комунальної власності.

Основні завдання та заходи на 2016-2017  рік:

  • Прискорити заключення договорів оренди на земельні ділянки під комерційними будівлями (магазинами, підприємствами).
  • Забезпечити своєчасну та в належних розмірах сплату фізичними та юридичними особами податків, зборів та обов'язкових платежів до місцевого бюджету. Знайти можливість заставити заплатити податки за користування землею злісних неплатників (звернутись до суду по деяким неплатникам).
  • Переглянути договори оренди на земельні ділянки за межами населених пунктів в адміністративних межах Сеньківської сільської ради та поставити питання щодо перезаключення їх на більш вигідних умовах (адже орендна плата за ці земельні ділянки іде в місцевий бюджет).      
  • Винести прохання комерційним організаціям, які діють на території сільради, щодо перереєстрації в населеному пункті сільської ради (додаткові надходження в бюджет).
  • Максимально сприяти створенню нових екологічно чистих підприємств на території сільради.
  • Відстоювати інтереси своєї громади при затвердженні соціально-економічних та культурних програм розвитку району, добиваючись перерозподілу державного бюджету на користь об’єктів соціальної інфраструктури своєї громади.

Очікувані результати:

• стабільне функціонування бюджетної системи;

•  збільшення дохідної частини сільського бюджету;

• підвищення ефективності використання бюджетних коштів, що дозволить ефективно їх залучати на вирішення першочергових заходів у житлово-комунальній та соціальній сферах.

4.2. Розробка та виготовлення містобудівної, землевпорядної документації та виготовлення проектів реконструкції та будівництва доріг.

 

В 2012 році була проведена інвентаризація земель населених пунктів Сеньківської сільської ради.

В 2015 році на виконання ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до рішення Сеньківської сільської ради від 31.10.2011 року № 92-VІІ-VІ Сеньківської сільською радою розроблені та затверджені генеральні плани населених пунктів Андріївка, Велика Стариця, Сеньківка, розпочата розробка генеральних планів населених пунктів Григорівка, Горобіївка, Перегуди. Генеральний розробник містобудівної документації Державне підприємство «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».

В 2015 році на виконання ст.18, 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до рішень Сеньківської сільської ради від 28.05.2015 року № 579/1-6-ХХХVI-VІ Сеньківською сільською радою розпочата розробка планів зонування територій сел Сеньківської сільської ради. Генеральний розробник містобудівної документації Державне підприємство «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».

Необхідно продовжувати роботи з виготовлення проектів асфальтування сільських доріг.

З метою належного будівництва мереж з газопостачання нових житлових масивів необхідно виготовити відповідні проекти.

Основні завдання та заходи на 2016-2017  рік:

• завершення розробки генеральних планів населених пунктів Григорівка, Горобіївка, Перегуди;

• завершення розробки планів зонування територій сел Сеньківської сільської ради;

• розроблення проектів капітального будівництва дороги по вулиці Набережна, Воровського, Гагаріна в селі Сеньківка, по вулиці Жовтнева, Заплавна в селі Велика Стариця, по вулиці Мічуріна, Жовтнева в селі Перегуди.

 

Назва заходу що фінансується з сільського бюджету

Кількість

Приблизна вартість, грн.

1

Завершення розробки генеральних планів населених пунктів Григорівка, Горобіївка, Перегуди

3

70000

2

Завершення розробки планів зонування територій населених пунктів Андріївка, Велика Стариця, Сеньківка

3

61000

3

Розроблення планів зонування територій населених пунктів Григорівка, Горобіївка, Перегуди

3

200000

4

Проект капітального будівництва дороги по вулиці Набережна в селі Сеньківка

1

40000

 

4.3. Поліпшення сільського середовища життєдіяльності, розвиток інфраструктури (благоустрій)

4.3.1.Розвиток сфери обслуговування населення.

На території населених пунктів Сеньківської сільської ради працює 1 поштовий вузол, 1  аптека, 11 магазинів продуктових товарів, 4 магазина промислових товарів. Кількість магазинів з кожним роком збільшується. Розширюється мережа тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності на території населених пунктів сільради. В 2014 році зроблений ремонт фасаду приміщення лазні в селі Сеньківка.

Основні завдання та заходи на 2016-2017  рік:

• розширення мережі об’єктів сфери обслуговування в усіх населених пунктах Сеньківської сільської ради;

• ремонт лазні по вул. Набережна в селі Сеньківка та організація її роботи за рахунок орендарів приміщення;

• створення торгово-побутового центру в селі Сеньківка з торговим ринком для приватної торгівлі, аптекою, громадською вбиральнею, кіоском по продажу преси та пунктом прийому вторсировини.

4.3.2. Розвиток дорожньої інфраструктури

За 2012-2015 роки зроблені роботи по благоустрою дорожної інфраструктури:

- капітальний ремонт частини вулиці Заплавної в селі В.Стариця,  частини вулиці Мічуріна в селі Перегуди (за рахунок субвенцій обласного бюджету);

- поточний ремонт вулиць Ватутіна та Шевченка в селі Сеньківка (кошти місцевого бюджету );

- поточний ремонт вулиці Набережна в селі Сеньківка (за рахунок субвенцій обласного бюджету);

 

 

В 2016-2017 році роботу по виготовленню проектів ремонту доріг населених пунктів буде продовжено.

Щовесни проводяться роботи по ямковому ремонту доріг села. Взимку проводяться роботи з розчистки проїжджих частин вулиць від снігу.  Є необхідність придбання снігоочисної техніки або залучення відповідної техніки підрядників на платних договірних умовах, адже власними силами сільська рада не справляється з цією роботою.

 

Основні завдання та заходи на 2016-2017  рік:

• Зробити капітальний ремонт покриття основних вулиць населених пунктів Сеньківської сільської ради, поточний ремонт покриття другорядних вулиць:

- поточний ремонт вулиці Ватутіна, Шевченка, Гагаріна, Лютнева в селі Сеньківка (за рахунок місцевого бюджету);

- капітальний ремонт вулиці Набережна, в селі Сеньківка (за рахунок субвенцій обласного бюджету);

- поточний ремонт вулиці Радянська в селі Горобіївка (за рахунок місцевого бюджету);

- капітальний ремонт другої частини вулиці Заплавна та Жовтнева в селі В.Стариця (за рахунок субвенцій обласного бюджету);

- поточний ремонт вулиці Жовтнева в селі Велика Стариця (за рахунок місцевого бюджету);

- висипка щебнем частини вулиці Стасюка в селі Григорівка (з допомогою Держлісгоспу та коштів місцевого бюджету);

• Навести порядок на територіях, прилеглих до проїзджої частини вулиць, ліквідувати стихійні насипи піску та щебню біля проїзджої частини.

Назва заходу, що фінансується

Приблизна вартість, грн.

 

1

Поточний ремонт вулиці Гагаріна в селі Сеньківка (за рахунок місцевого бюджету)

100000

2

Поточний ремонт вулиці Ватутіна в селі Сеньківка (за рахунок місцевого бюджету)

60000

3

Поточний ремонт вулиці Шевченка в селі Сеньківка (за рахунок місцевого бюджету)

50000

4

Поточний ремонт вулиці Лютнева в селі Сеньківка (за рахунок місцевого бюджету)

50000

5

Поточний ремонт вулиці Воровського в селі Сеньківка (за рахунок місцевого бюджету)

95000

6

Капітальний ремонт вулиці Набережна в селі Сеньківка (за рахунок субвенцій обласного бюджету)

2000000

7

Поточний ремонт вулиці Радянська в селі Горобіївка (за рахунок місцевого бюджету)

100000

8

Поточний ремонт вулиці Жовтнева в селі В. Стариця (за рахунок місцевого бюджету)

96000

9

Капітальний ремонт частини вулиці Заплавна в селі В.Стариця  (за рахунок субвенцій обласного бюджету)

1200000

10

Поточний ремонт вулиці Стасюка в селі Григорівка (за рахунок Держлісгоспу та місцевого бюджету)

50000

         

 

 

4.3.3 Вуличне освітлення

За останні роки проведені роботи по встановленню вуличного освітлення на частині вулиць сел Андріївка, Велика Стариця, Григорівка, Горобіївка, Сеньківка (дивись таблицю).

Роботи щодо поліпшення вуличного освітлення потрібно продовжувати, необхідно встановлювати ліхтарі на ділянках, які цього потребують, та своєчасно міняти лампи, які вийшли з ладу.

Основні завдання та заходи на 2016-2017  рік:

• Встановити вуличне освітлення на центральних вулицях усіх населених пунктів Сеньківської сільської ради та продовжити розвивати мережу вуличного освітлення.

Назва

населеного

пункту

Протяжність вуличної мережі,

км

Освітлено станом на

01.01.2016,

метрів

Планується освітити,

метрів,

2016

2017

Андріївка

12,67

1470

 

 

Велика Стариця

9,9

4415

400 (Жовтнева)

1430

Григорівка

4,5

2920

 

 

Горобіївка

6,41

2400

 

 

Перегуди

6,15

-

1440 (Леніна),

390 (Мічуріна),

(Жовтнева)

 

Сеньківка

18,4

13145

350 (Лютнева)

700 (Ватутіна, частина Польової)

1820 (Воровського, Шевченка),

 

4.3.4. Благоустрій

За 2012-2015 роки систематично за допомогою депутатів Сеньківської сільської ради проводився:

- благоустрій шести населених пунктів Сеньківської сільської ради;

с.Сеньківка, с.Андріївка, с.В.Стариця, с.Григорівка, с.Перегуди, с.Горобіївка;

- благоустрій 8 кладовищ по населених пунктах, 11 пам’ятних місць поховань (залучені спонсорські кошти та силами громади сіл);

- ліквідація стихійних сміттєзвалищ, організація вивозу сміття ( фермери, ПП).

 Основні завдання та заходи на 2016-2017 рік:

• навести порядок та чистоту на  вулицях та в місцях масового скупчення громадян населених пунктів Сеньківської сільської ради:

 - благоустрій шести населених пунктів Сеньківської сільської ради Сеньківка, Андріївка, В.Стариця, Григорівка, Перегуди, Горобіївка;

 -  благоустрій 8 кладовищ по населених пунктах, 13 пам’ятних місць поховань;

 

• організація роботи комунального підприємства для централізованого вивозу побутового сміття, ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

 

Очікуваний результат:

• забезпечення благоустрою вулиць та місць загального користування села;

• наведення благоустрою на сільських кладовищах.

 

4.3.5. Комунальне господарство. Модернізація та розбудова інженерних мереж

 В 2015 році Сеньківська сільска рада затвердила нові тарифи на послуги по тепло- та водопостачанню. Оформивши пільги громадяни пільгових категорій можуть отримати відчутну знижку.

Існуюча каналізаційна система в селі Сеньківка в занедбаному стані, так як в сільському бюджеті немає коштів на її реконструкцію.

За рахунок сільського бюджету був придбаний новий насос для водонапірної башти по вул. Леніна в селі Сеньківка,  але башта також потребує ремонту.

В котельні по вулиці Леніна в селі Сеньківка був встановлений новий твердопаливний котел.

В 2012-2015 роках були побудовані нові трансформаторної підстанції на житловому масиві в селі В.Стариця, в селі Сеньківка по вулиці Садова та вулиці Озерна, проведена реконструкція  трансформаторної підстанції в селі Андріївка (приватні кошти та кошти цільових програм «Київобленерго»).

 Основні завдання та заходи:

 • капітальний ремонт каналізаційної системи по вул. Леніна в селі Сеньківка (за рахунок субвенцій обласного бюджету);

• усунути причини нестабільності напруги в електромережі вулиці Гагаріна в селі Сеньківка, вулиці Леніна села Горобіївка та вулиці Стасюка і Лісова села Григорівка (силами районного підрозділу «Київобленерго»);

• будівництво трансформаторної підстанції на вулиці Стадіонна в селі Андріївка та розвантажувальної трансформаторної підстанції  по вулиці Польова в селі Сеньківка (спонсорські кошти та силами районного підрозділу «Київобленерго»);

Очікуваний результат:

• покращення якості надання комунальних  послуг населенню;

 

Сільський голова                                                       Ляшенко Ю.А.       


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua